Skip links

Evde Sağlık Hizmetleri

MONO TIP CERRAHİ MERKEZİ

Evde Sağlık Hizmetleri

Sağlık Hizmetleri ve Görüntülü Görüşme Evinizde!

Ülkemizde bu zorlu günlerde sağlık hizmetlerini kesintisiz şekilde devam ettirebilmek, bağışıklık sisteminizi kontrol etmek için #EvdeKal biz geliriz dedik ve hizmetimizi evlerinize kadar getiriyoruz.

Bu zorlu mücadele günlerinde evden çıkmadan sağlığınızı koruyabilmeniz için telefonla görüntülü hekim görüşmesi ve evde sağlık hizmetlerini hayata geçirdik. Randevunuzu (0212) 322 29 09 numaralı çağrı merkezimizden ya da formumuzu doldurarak oluşturabilirsiniz. Ödemenizi kredi kartı aracılığıyla güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Herkesin sağlık ihtiyaçlarının karşılanabilmesinin de toplum sağlığı açısından son derece önemli olduğuna inanıyoruz ve bu yüzden sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Görüntülü görüşme ve evde sağlık hizmetlerini hayata geçirme sebebimiz ise başta kronik rahatsızlığı bulunan kişiler olmak üzere tüm hastalarımızın tedavilerini evlerinden çıkmadan görüntülü görüşme ve evde sağlık hizmeti ile güvenli bir şekilde sürdürmek.

Görüntülü görüşmeler aracılığıyla evden çıkmadan doktorlarımıza danışabilir, ihtiyaç duyduğunuzda evinizde muayene olabilir, radyolojiyi de kapsayan tetkikleri yaptırıp, hemşire hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Sunduğumuz Hizmetler

 • Hekim Hizmetleri: Evde sağlık hizmetleri kapsamında, görüntülü görüşmeler aracılığıyla evden çıkmadan hekimlerimize danışabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda evinizde muayene, kronik hastalık kontrolü ve sağlık durumu takibi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
 •  
 • Hemşire Hizmetleri: Hemşirelerimiz tarafından yapılan pek çok uygulama ve işlemden evinizden çıkmadan güvenli bir şekilde yararlanabilirsiniz.
 •  
 • Tetkik Hizmetleri: Evde sağlık hizmeti ile evinizden çıkmadan güvenli bir şekilde tahlil ve tetkiklerinizi yapıyor ve hastalık tanısını koymakla birlikte sağlık kontrollerinizi de gerçekleştiriyoruz.
 •  
 • Rehabilitasyon Hizmetleri: Evde sağlık hizmeti ile evinizden çıkmadan, fizyoterapi ve solunum terapisi gibi hizmetlerden yaralanabilirsiniz.
 •  
 • Fizyoterapi: Uzman Fizyoterapistlerimiz, hastalarımızın yaşam kalitesini arttırmak için duruma uygun egzersiz tedavileri ve daha birçok farklı tedavi yöntemleri uygulamaktadır.
 •  
 • Solunum Terapisi: Solunum yolları rahatsızlıkları, KOAH, astım, kistik fibrozis, bronşektazi (bronş genişlemesi) ve diğer tüm kronik akciğer hastalıklarında solunum rehabilitasyonu uygulanmaktadır.

Hastalıklardan Korunmak İçin Bağışıklığınızı Güçlendirin!

Bağışıklık sistemini etkileyen hastalıklar viral, bakteriyel ya da fungal (mantar) enfeksiyonlarını kolaylaştırır, özellikle spesifik tedavisi olmayan viral hastalıklarda risk daha fazladır. Bu hastalıkların tanınması spesifik bağışıklık testleri ile mümkün olabilmektedir.

Tahlillerinizi dilerseniz online görüntülü görüşme ile değerlendiriyoruz.

Sen #EvdeKal biz geliriz!

Bağışıklık Paneli

HEMOGRAM

Belli tip kan hücrelerinin düşük olması edinsel ve doğuştan gelen bağışıklık sistemi hastalıklarının bir bulgusu olabilir.

VITAMIN D

D vitamini eksikliği, hem bağışıklık sistemini etkileyen hastalıklar ile ilgili bilgi vermekte hem de gerekli durumlarda erken destek ile bağışıklık sistemine katkıda bulunmaktadır.

CRP

CRP yani C-reaktif protein, vücudunuzda bulunan yaygın enfeksiyon ve iltihap ile ilgili bilgi veren bir değerdir. CRP oranı kan testi ile belli olmaktadır. Son yıllarda da kanserin seyrini göstermede önemli olduğu saptanmıştır.

B12

İnsan sağlığı için çok önemli bir rolü bulunan, yaşamsal fonksiyonlar için mutlaka gerekli olan vitaminler, suda ve yağda çözünmelerine göre iki grupta sınıflandırılır.  B12 ısıya duyarlı ve suda çözünen bir vitamindir. Bağışıklık sistemini güçlendiren, sinir sisteminin doğru ve hızlı çalışmasında görev yapan bir vitamindir.